Movies
Ratings
204
Ethel & ErnestRated ★ 4.5
White House DownRated ★ 4.0
God's Not DeadRated ★ 5.0
The CoreRated ★ 4.5
LeonRated ★ 3.5
C'est Si BonRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.0
MontageRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
The President's BarberRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 1.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0