Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0
BirdRated ★ 2.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Small Things Like TheseRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 2.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
Close Your EyesRated ★ 3.5
The Green KnightRated ★ 3.5