Movies
Ratings
287
Hidden FiguresRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 1.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 2.5
The Age of AdalineRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
MissingRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 3.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 0.5
AquamanRated ★ 4.0