Series
Ratings
26- Reckless ChallengeRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Crime Scene 3Rated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0- 원피스 3기Rated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Doctor StrangerRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0