Series
Ratings
130
Yeon GaesomunRated ★ 4.0
The King of Tears, Lee Bang WonRated ★ 4.5- You and IRated ★ 4.0
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
Country DiariesRated ★ 4.0
Byul Soon Geom Season 1Rated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Thousand Years of LoveRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Honest LivingRated ★ 4.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.0- First LoveRated ★ 4.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 4.0
Doctor ChaRated ★ 4.0