Titles you rated
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.5
Hotel Transylvania 2Rated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
BelieverRated ★ 5.0
Heart Is 2Rated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 5.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 5.0
MossRated ★ 2.5
Midnight RunnersRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 5.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 2.5