Titles you rated
Finding DoryRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 3.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 3.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 2.5
The MaskRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 2.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 3.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5