Titles you rated
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Dong YiRated ★ 3.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0
Pots of GoldRated ★ 3.0
Emergency CoupleRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.5
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 3.0