Titles you rated
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
HawkingRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
TwilightRated ★ 2.5
SpellboundRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
The Legend of 1900Rated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
The Golden CompassRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 5.0