Titles you rated
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Isekai Izakaya: Japanese Food From Another WorldRated ★ 3.0
Geek GirlRated ★ 4.5
Romantic KillerRated ★ 3.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 5.0
Another LifeRated ★ 4.5
Another LifeRated ★ 4.5
Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 4.5
Friends Season 10Rated ★ 4.0
Friends Season 9Rated ★ 4.5
Friends Season 8Rated ★ 4.0
Friends Season 7Rated ★ 4.0
Friends Season 6Rated ★ 4.0
Friends Season 5Rated ★ 4.0
Friends Season 4Rated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Friends Season 2Rated ★ 4.5
Food Wars! The Fifth PlateRated ★ 4.0
Food Wars! The Fourth PlateRated ★ 4.5