Movies
Ratings
167
Blade IIRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
Blade: TrinityRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 4.5
Chinese ZodiacRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
BladeRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0