Titles you rated
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The Theory of EverythingRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
CarolRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
The Age of AdalineRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 4.5
MementoRated ★ 3.5
Coach CarterRated ★ 4.0- 머털 도사와 108 요괴Rated ★ 3.0
Child's Play 2Rated ★ 2.5
The Blind SideRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 3.5
The Gifted HandsRated ★ 2.5