Titles you rated
San AndreasRated ★ 3.5
ChronicleRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.5
ChappieRated ★ 1.0
TwentyRated ★ 5.0
Zhongkui: Snow Girl and the Dark CrystalRated ★ 1.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Dragon BladeRated ★ 3.0
OuijaRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
The GuestRated ★ 2.5
Seventh SonRated ★ 2.0
The CobblerRated ★ 3.5