Titles you rated
Draft DayRated ★ 4.0
Gulliver's TravelsRated ★ 2.5
The White Haired Witch of Lunar KingdomRated ★ 1.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
BraveRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0