Titles you rated
The Diplomat Season 3Rated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 3.5
The Morning ShowRated ★ 3.0
Severance Season 2Rated ★ 3.0
Slow Horses Season 4Rated ★ 3.5
Slow Horses Season 3Rated ★ 4.0
Slow Horses Season 2Rated ★ 4.0
One Hundred Years of SolitudeRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Day of the JackalRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
Black DovesRated ★ 3.5
The TrunkRated ★ 3.0