Titles you rated
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 4.0
Their MarriageRated ★ 3.5
Glass HeartRated ★ 1.5
Takopii's Original SinRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Queen of VillainsRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
The PoliticianRated ★ 4.0
The PoliticianRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0