Titles you rated
ExhumaRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
A Street Cat Named BobRated ★ 4.5
UnlockedRated ★ 3.5
The SwimmersRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 4.0
Yaksha: Ruthless OperationsRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 2.5
Don't Breathe 2Rated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
EternalsRated ★ 3.5
Love and MonstersRated ★ 5.0
CrawlRated ★ 0.5
Light for the YouthRated ★ 2.5
A Dog's Way HomeRated ★ 5.0