Titles you rated
A House of DynamiteRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
AnoraRated ★ 3.0
RevelationRated ★ 2.0
Dark NunsRated ★ 1.5
NobodyRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.0
Officer Black BeltRated ★ 2.0
The FlashRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 2.5