Titles you rated
ShōgunRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
House of the Dragon Season 1Rated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
The Interest of LoveRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
House of NinjasRated ★ 2.0
D.P. Season 2Rated ★ 1.5
D.P.Rated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.5