Titles you rated
Sweet & SourRated ★ 3.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.0
Voice of SilenceRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
OseamRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.5
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
BurningRated ★ 5.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
Gangster HighRated ★ 3.0
DownfallRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.0
JokerRated ★ 5.0
The MercilessRated ★ 4.0
RealRated ★ 0.5