Titles you rated
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 2.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 1.0- Emperor of the SeaRated ★ 3.5
Fashion 70'sRated ★ 2.5
JackpotRated ★ 1.0- Ladies of the PalaceRated ★ 3.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 2.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 2.0
Tamra IslandRated ★ 2.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Shine or Go CrazyRated ★ 1.0
The LegendRated ★ 3.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.0