Titles you rated
The EqualizerRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 2.5
TakenRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0