Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
Mirrors No. 3Rated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Stop Making SenseRated ★ 4.5
You Burn MeRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.5
ApocalyptoRated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Let the Right One InRated ★ 4.0
Small Things Like TheseRated ★ 4.0