Titles you rated
World War ZRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
QuickRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0