Movies
Ratings
513
MinionsRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Piranha 3DRated ★ 4.0
Slow VideoRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 5.0
Children of HeavenRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Empire of LustRated ★ 3.0
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 5.0
WaterworldRated ★ 4.0
Happiness for SaleRated ★ 5.0
SurrogatesRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 5.0
A Letter to MomoRated ★ 4.0
GarfieldRated ★ 1.0
Wrath of the TitansRated ★ 3.0