Titles you rated
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.5
Jerry MaguireRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
About a BoyRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 5.0
RoomRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Be With YouRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
One DayRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
We Are BrothersRated ★ 0.5
Inside OutRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0