Titles you rated
Unfriended: Dark WebRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
Cold PursuitRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
RomaRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 1.5
DunkirkRated ★ 5.0
Escape RoomRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
SocialphobiaRated ★ 4.0
The MegRated ★ 0.5
The MuleRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 2.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 2.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5