Movies
Ratings
401
Take This WaltzRated ★ 5.0
Collage of Our LivesRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 2.5
2012Rated ★ 2.5
World War ZRated ★ 2.0
Upside DownRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 3.5
[REC]Rated ★ 2.0
DisturbiaRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 3.0
127 HoursRated ★ 2.5
Best ChefRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
Petty RomanceRated ★ 2.5
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 3.5
The PartyRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.5
The Bourne LegacyRated ★ 3.0