Movies
Ratings
135
Between Calmness and PassionRated ★ 2.5
FootlooseRated ★ 2.5
While You Were SleepingRated ★ 3.5
ElfRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.0
I Want to Know Your ParentsRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
KingmakerRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 3.5
Marina Abramović: The Artist Is PresentRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 2.5
Black WidowRated ★ 3.5
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0