Movies
Ratings
198
The Beast And The BeautyRated ★ 4.0
Tears of the SunRated ★ 3.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 2.5
WatchmenRated ★ 2.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 5.0
Private EyeRated ★ 3.0
Alien³Rated ★ 2.0
The Suicide ForecastRated ★ 2.0
Silent HillRated ★ 2.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 2.0
Blades of BloodRated ★ 3.0
Saw IIIRated ★ 2.5
Lump of SugarRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 5.0
101 DalmatiansRated ★ 2.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 2.5
Resident EvilRated ★ 2.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 3.0