Titles you rated
AssassinationRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 4.5
SpyRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 3.0
Honey, I Blew Up the KidRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
BlindRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 3.5
Phone BoothRated ★ 3.5
The ChorusRated ★ 3.5
Just Do It!Rated ★ 3.0
The Time MachineRated ★ 5.0
The Legend of ZorroRated ★ 3.0
SpawnRated ★ 2.0
GloveRated ★ 3.5