Series
Ratings
148
AdolescenceRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
The Ancient Magus' BrideRated ★ 2.0- Inu X boku Secret ServiceRated ★ 2.5
Fruits BasketRated ★ 5.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 2.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.0
The Office Blind DateRated ★ 1.0- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 1.0
My Happy MarriageRated ★ 1.5
AjinRated ★ 3.0- AjinRated ★ 3.0
Beastars Season 2Rated ★ 2.0
Beastars Season 1Rated ★ 3.0- The Future DiaryRated ★ 3.0
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 3.5
Made In AbyssRated ★ 3.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.0- My Little MonsterRated ★ 2.5