Movies
Ratings
445
The Danish GirlRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
A Man and a WomanRated ★ 4.5
Alice in EarnestlandRated ★ 4.5
The Sound of a FlowerRated ★ 3.0
A Melody to RememberRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Revolutionary RoadRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.0
CracksRated ★ 4.0
Wicker ParkRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 5.0
SpectreRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Yves Saint LaurentRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
The WalkRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0