Titles you rated
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
CocoRated ★ 5.0
ChappieRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Billy ElliotRated ★ 4.5
Piece of CakeRated ★ 4.0
LionRated ★ 4.0
DesiertoRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 5.0
CatwomanRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
The Magnificent SevenRated ★ 4.5
Annabelle: CreationRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0