Movies
Ratings
430
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Nacho LibreRated ★ 3.5
TedRated ★ 4.0
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
TyphoonRated ★ 2.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.5
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 2.0
Chicken RunRated ★ 3.5
Paradise MurderedRated ★ 2.5
Jail BreakersRated ★ 2.5
Porco RossoRated ★ 4.0
Like a VirginRated ★ 3.5
My BrotherRated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 3.0
Hoodwinked!Rated ★ 4.0