Titles you rated
MaterialistsRated ★ 2.5
KnowingRated ★ 1.5
ElioRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 3.0
ImmaculateRated ★ 1.5
Nappily Ever AfterRated ★ 3.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 2.5
Lilo & StitchRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 1.0
TwistersRated ★ 3.5
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.5
Hotel MumbaiRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 1.0
Yes, God, YesRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.0
The UnrighteousRated ★ 1.5
Your Lucky DayRated ★ 1.5
UnhingedRated ★ 1.5