Titles you rated
The FivesRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
When I Turned NineRated ★ 3.5
Our Twisted HeroRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5