Movies
Ratings
1004
Caught StealingRated ★ 3.0
TrapRated ★ 2.0
The OutfitRated ★ 3.5
Petite MamanRated ★ 4.0
High HeelsRated ★ 4.0
The Woman In The WindowRated ★ 1.5
Don't Say a WordRated ★ 2.5
The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.0
The August VirginRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
Only YouRated ★ 2.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 1.5- Christopher - A Beautiful Real LifeRated ★ 3.5
WittgensteinRated ★ 3.0
IdaRated ★ 3.5
Three Colors: BlueRated ★ 5.0
Three Colors: WhiteRated ★ 2.5
Martha Marcy May MarleneRated ★ 2.5
Apartment 7ARated ★ 2.5
WeaponsRated ★ 3.0