Titles you rated
Poor ThingsRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Dead Talents SocietyRated ★ 3.0
RentRated ★ 3.5
tick, tick...Boom!Rated ★ 3.5- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.5
Singin' in the RainRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
FAQRated ★ 3.5
Goya's GhostsRated ★ 3.5- House of the SeasonsRated ★ 3.0
NomadlandRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 3.0
North by NorthwestRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0