Movies
Ratings
39 Tale of CinemaRated ★ 5.0 Tale of CinemaRated ★ 5.0
 HeroRated ★ 5.0 HeroRated ★ 5.0
 The World of UsRated ★ 4.0 The World of UsRated ★ 4.0
 HellraiserRated ★ 4.5 HellraiserRated ★ 4.5
 BluebeardRated ★ 5.0 BluebeardRated ★ 5.0
 The WailingRated ★ 5.0 The WailingRated ★ 5.0
 TenetRated ★ 4.0 TenetRated ★ 4.0
 SoulRated ★ 4.5 SoulRated ★ 4.5
 ParasiteRated ★ 4.5 ParasiteRated ★ 4.5
 CocoRated ★ 5.0 CocoRated ★ 5.0
 DefaultRated ★ 2.0 DefaultRated ★ 2.0
 The Flirting ScholarRated ★ 4.5 The Flirting ScholarRated ★ 4.5
 PsychoRated ★ 4.5 PsychoRated ★ 4.5
 The SilencedRated ★ 0.5 The SilencedRated ★ 0.5
 Rough CutRated ★ 3.0 Rough CutRated ★ 3.0
 Life of PiRated ★ 5.0 Life of PiRated ★ 5.0
 Rocky BalboaRated ★ 5.0 Rocky BalboaRated ★ 5.0
 WhiplashRated ★ 4.0 WhiplashRated ★ 4.0
 Nameless GangsterRated ★ 4.0 Nameless GangsterRated ★ 4.0
 The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0 The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0