Movies
Ratings
113
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 4.5
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.5