Series
Ratings
22
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
Addicted HeroinRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.0