Titles you rated
Don't BreatheRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.5
Outrage BeyondRated ★ 4.0
OutrageRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Crows ExplodeRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
The DivideRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
Love Guide for DumpeesRated ★ 3.5
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 2.5
Ted 2Rated ★ 3.5
For the EmperorRated ★ 3.5
The ServantRated ★ 3.5- Fighter In The WindRated ★ 3.5
Forever the MomentRated ★ 3.5