Titles you rated
Sweet 18Rated ★ 3.0
Dr. JinRated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
All InRated ★ 4.5
The Great DoctorRated ★ 3.0
Good-bye, Mr. BlackRated ★ 3.5
The Merchant: Gaekju 2015Rated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Three DaysRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
Protect the BossRated ★ 2.0
Full HouseRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Lights and ShadowsRated ★ 4.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.5