Movies
Ratings
21
ParasiteRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 5.0
Love, LiesRated ★ 3.5
AnnabelleRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0