Series
Ratings
77
Severance Season 1Rated ★ 4.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 4.5
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 3.0
Peaky BlindersRated ★ 3.0
Peaky BlindersRated ★ 3.0- The TakeRated ★ 2.5
- New GirlRated ★ 4.0
New GirlRated ★ 4.0
New GirlRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 3.0
How I Met Your MotherRated ★ 3.0
How I Met Your MotherRated ★ 3.5