Titles you rated
TV Novel: SamsaengiRated ★ 5.0- Unstoppable MarriageRated ★ 3.0
Cinderella and Four KnightsRated ★ 2.5
Hooray for LoveRated ★ 4.5
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 4.0
Three Daddies with One MommyRated ★ 3.0
Take Care of Us, CaptainRated ★ 3.5
Apgujeong Midnight SunRated ★ 3.5
Hi! School - Love OnRated ★ 1.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 4.0
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 4.5
Vampire ProsecutorRated ★ 4.5
First Wives' ClubRated ★ 4.0
New Tales of the GisaengRated ★ 4.0
Princess AuroraRated ★ 2.5
The ChaserRated ★ 5.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.5
GiantRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
History of a SalarymanRated ★ 4.5