Titles you rated
A Normal FamilyRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Emergency DeclarationRated ★ 3.0