Movies
Ratings
76
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Barefoot GibongRated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 2.5
Running ManRated ★ 3.0
Children...Rated ★ 3.5
Han Gong-juRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Grave of the FirefliesRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0