Series
Ratings
15- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 5.0- MR. BRAINRated ★ 4.5
Adolescence MedleyRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
GleeRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
It Started With a KissRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0